Portal wykorzystuje technologię cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci Twojego urządzenia. Rozumiem i akceptuje.
O NAS
Szklok to nowo powstałe przedsiębiorstwo, które z impetem wkracza na rynek związany z upominkami i prezentami świątecznymi. Mimo, iż jest to nowa firma, nie możemy tutaj mówić o braku doświadczenia, gdyż „Szklok” powstał w wyniku połączenia firm „Bronisław Gabryś” z „IZR Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe”.

Przedsiębiorstwo IZR to dynamicznie rozwijająca się firma, która prężnie działa na rynku branży przemysłowej oferując profesjonalne narzędzia, natomiast Bronisław Gabryś od ponad 20 lat działa w branży handlu detalicznego żywnością.

Takie połączenie pozwala na profesjonalne podejście do klienta oraz świadczy o tym, że wszystkie dostępne produkty w naszej ofercie zostały odpowiednio wyselekcjonowane pod względem jakości w taki sposób, by najlepiej zaspokoić potrzeby klientów.

Nasza firma ciągle się rozwija, dlatego staramy się sukcesywnie poszerzać ofertę tak, aby klient dopasował ją według swojego upodobania. Wierzymy, że wszystkie te czynniki w połączeniu z konkurencyjną ceną zapewnią naszym kontrahentom pełną satysfakcję.